KONST / Litografier / Färglitografi 13152008
nr 1315 2008
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 159/325, daterad 1971. Motivet: 48x40 cm
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
1.800 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 23 mars 2020
kl 18:43:40
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
23 mar
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren